Sayısız Küçük Dağa Bakan (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd., Çin'deki 3600w ip54 endüstriyel taşınabilir güç istasyonunun önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Dünya lideri-üretim ekipmanlarına ve güçlü üretim yeteneklerine sahibiz. Fabrikamızdan toptan toplu premium 3600w ip54 endüstriyel taşınabilir elektrik santraline hoş geldiniz.
R3|IP54 Endüstriyel Güç İstasyonu
Mobil şantiye gücü için 3600W endüstriyel taşınabilir elektrik santrali üreticisi
R3, 3072Wh LiFePO4 depolamayı, 3600W nominal AC çıkışını, 7000W dalgalanma kapasitesini ve IP54 koruma derecesini tekerlekli endüstriyel-formatlı bir muhafazada birleştirir. Standart bir ev yedekleme veya kamp ünitesinden daha-daha sağlam bir 3kWh{10}}sınıfı platforma ihtiyaç duyan alıcılara yöneliktir.
Endüstriyel Seçim Mantığı
Çevre koruma ve mobil şantiye yönetimi önemli olduğunda R3'ü seçin
R3, bazı yüksek- kapasiteli yedekleme ürünleriyle 3072Wh / 3600W güç sınıfını paylaşıyor ancak endüstriyel konumu, doğrulanmış IP54 derecesi, daha ağır 55,1 kg'lık şasi ve yer değiştirme için büyük tekerleklerle tanımlanıyor.
Sağlam bir mobil güç varlığına ihtiyaç duyan projeler
- Şebeke gücünün sınırlı olduğu uzak veya geçici çalışma alanları
- 3600W sürekli AC sınırı dahilindeki ekipman yükleri
- Onaylanmış IP54'ün seçim kriterlerinin bir parçası olduğu projeler
- Tekerlekli 3kWh-sınıf elektrik santralinden yararlanan dağıtımlar
Yalnızca watt arasından seçim yapmayın
- Bağlı yükü ve motor veya kompresör başlatma talebini kontrol edin
- Hedef-pazar AC voltajını ve bypass gereksinimini onaylayın
- Şarj kaynağını, PV voltajını/akımını ve konnektör yolunu doğrulayın
- Bir proje resmi belgeler gerektirdiğinde geçerli IP veya uyumluluk kanıtını isteyin
AB Elektrik Profili
3600W bypass ve 2500W AC şarj girişi ile 220–240V çıkış
Mevcut R3 teknik sayfası, 220–240V AC çıkış, 3600W maksimum sürekli çıkış, 7000W dalgalanma ve 3600W bypass moduna sahip bir AB/yüksek-voltaj yapılandırmasını göstermektedir.
- AC çıkışı: 220–240V, 50/60Hz, 3600W maks
- Dalgalanma çıkışı: 7000W
- Baypas modu: 3600W
- AC girişi: 190–250V, 50/60Hz, 13A maks, 2500W maks
- Güneş enerjisi girişi: 12–148V, MPPT 18–140V, 15A maks, 2100W maks
Aynı teknik sayfada kısa-devre, aşırı-akım, aşırı-voltaj, aşırı yük, aşırı-sıcaklık ve düşük-voltaj koruma fonksiyonları listelenmektedir.
ABD Elektrik Profili
100–120V versiyonu 3600W çıkışı korur ancak 2200W bypass limiti kullanır
Özel ABD çıkış grafiği, AC voltajını ve bypass gücünü 100–120V konfigürasyonu için değiştirirken, R3 nominal çıkışını 3600W'ta ve dalgalanmayı 7000W'da tutar.
| Alan | AB / Yüksek-Voltaj Profili | ABD Profili |
|---|---|---|
| AC Çıkışı | 220–240V, 50/60Hz | 100–120V, 50/60Hz |
| Nominal Çıkış | Maksimum 3600W | Maksimum 3600W |
| Dalgalanma Çıkışı | 7000W | 7000W |
| Baypas Modu | 3600W | 2200W |
| AC Şarj Girişi | 190–250V, 13A maks, 2500W maks | 90–140V, 1800W'a kadar |
| Güneş Enerjisi Girişi | 2100W'a kadar | 2100W'a kadar |
Çıkış Arayüzü
Karışık taşınabilir yükler için AC, 12V DC ve USB çıkışları
R3, kapalı AC/DC çıkışlarını merkezi bir ekran ve USB bağlantılarıyla birleştirir. Mevcut ABD arayüzü grafiği aşağıdaki doğrudan-çıkış değerlerini listeler.
3600W sürekli
Eş zamanlı AC yük planlaması için 7000W dalgalanma değerini değil sürekli derecelendirmeyi kullanın.
12V / 10A · 120W toplam
Listelenen toplam çıkış dahilinde uyumlu 12V ekipman için doğrudan DC yolu.
USB-A ve USB-C · maksimum 18W
Mevcut R3 çıkış grafiğinde hem USB-A hem de USB-C'nin 18W'a kadar şarj olduğu listelenmektedir.
Pil ve Çalışma Zamanı Planlaması
3500+ döngü referansıyla 3072Wh LiFePO4 kapasitesi
En son R3 uygulama grafiği, 3072Wh LiFePO4 pili tanımlar ve 3500+ döngüyü listeler. Grafikteki çalışma zamanı örnekleri tahmindir ve projeye-özel bir hesaplamanın yerini almamalıdır.
- Ekipmanın gerçek çalışma gücüyle başlayın
- Motor, kompresör veya takım başlatma talebini ayrı ayrı ekleyin
- Görev döngüsünden ve eşzamanlı yüklerden çalışma süresini tahmin edin
- Dönüşüm kayıplarına ve fiili başlangıç şarj durumuna izin verin
Genişletme Pil Uyumluluğu
3072Wh ana ünite gerekli çalışma süresini karşılamadığında Y2-BAT ekleyin
R3'ün Y2-BAT genişletme pilleriyle uyumlu olduğu onaylanmıştır ve R3 platformu için en fazla 15 paket listelenmiştir. Genişleme depolanan enerjiyi artırır; R3 invertörün 3600 W sürekli çıkış değeri, yük planlama sınırı olarak kalır.
3072Wh dahili batarya
Depolanan enerji zaten gerekli çalışma penceresini kapsıyorsa ana üniteyi kullanın.
Y2-BAT · 2048Wh
Sınırlayıcı faktör invertör çıkışı yerine çalışma süresi olduğunda uyumlu kapasite ekleyin.
15'e kadar Y2-BAT paketi
Gerekli kablo ve test edilen ürün yazılımı veya donanım sürümü sağlanmadı ve proje için onaylanması gerekiyor.
Dış Mekanda Kullanıma İlişkin Kanıtlar
Tekerlekler ve IP54, iç mekan yedekleme kullanımının ötesinde mobil dağıtımı destekler
3kWh platformunu kullanım noktasına taşıyın
Mevcut uygulama görüntüleri, açık havada yer değiştirmeyi ve karışık-yük kullanımını göstermektedir. Endüstriyel alıcılar yine de gerçek iş için çevresel maruziyeti, yük profilini ve gerekli uyumluluk belgelerini doğrulamalıdır.
Sabit gücün kullanılamadığı mobil seçenek
Taşıma mesafesini, çalışma ortamını, şarj kaynağını, çalışma süresini ve bağlı ekipmanı tanımlamak için dağıtım planını kullanın.
Teknik Özellikler
Tedarik İncelemesi için R3 Teknik Şartnameleri
| Modeli | R3 |
|---|---|
| Ürün Tipi | 3600W 3072Wh IP54 endüstriyel taşınabilir güç istasyonu |
| Pil Kapasitesi | 3072Wh |
| Pil Kimyası | LiFePO4 |
| Döngü Referansı | Mevcut R3 uygulama materyalinde gösterilen 3500+ döngü |
| Nominal AC Çıkışı | 3600W |
| Dalgalanma Çıkışı | 7000W |
| AB / Yüksek-Voltaj Çıkışı | 220–240V, 50/60Hz; 3600W baypas |
| ABD Çıkışı | 100–120V, 50/60Hz; 2200W baypas |
| AB / Yüksek-Voltaj AC Girişi | 190–250V, 50/60Hz, 13A maks, 2500W maks |
| ABD AC Girişi | 90–140V, 1800W'a kadar |
| Güneş Enerjisi Girişi | 12–148V; MPPT 18–140V; 15A maksimum; Maksimum 2100W |
| 12V DC Çıkış | Toplam 12V / 10A / 120W |
| USB{0}}A Çıkışı | Akım çıkış grafiğinde 18W'a kadar |
| USB-C Çıkışı | Akım çıkış grafiğinde 18W'a kadar |
| Koruma Derecesi | IP54 |
| Boyutlar | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 inç |
| Net ağırlığı | 55,1 kg / yaklaşık. 121.5 lb |
| Genişletme Pili | Y2-BAT 2048Wh; Uyumlu olarak listelenen en fazla 15 paket |
Endüstriyel bir proje bir test raporu, sertifika kapsamı, giriş-koruma raporu numarası veya belirli bir bölgesel uyumluluk paketi gerektiriyorsa sevkiyattan önce tam SKU için bu belgeleri isteyin.
Taşıma ve Lojistik
55,1 kg'lık endüstriyel şasi, planlı taşıma ve depolama gerektirir
R3 yaklaşık 852,5 × 512 × 502 mm boyutlarındadır ve 55,1 kg ağırlığındadır. Tekerlek-ve-kollu şasinin amacı, yer değiştirmeyi kolaylaştırmaktır, ancak nakliye, kaldırma ve depolama, ağır endüstriyel-formatlı bir ünite için planlanmalıdır.
- Uzunluk: 852,5 mm / 33,6 inç
- Genişlik: 512 mm / 20,2 inç
- Yükseklik: 502 mm / 19,8 inç
- Net ağırlık: 55,1 kg / yaklaşık. 121.5 lb
Standart Paket
Mevcut R3 paketi-şebeke ve güneş enerjisiyle şarj bağlantılarını kapsar
En son paket görüntüsünde AC şarj kablosu, MC4--Anderson kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti kartıyla birlikte R3 güç istasyonu gösterilmektedir.
AC şarj kablosu ×1
Hedef pazar için fiş tipini ve bölgesel elektrik versiyonunu onaylayın.
MC4-Anderson'a kablo ×1
Panel voltajını ve akımını R3 güneş enerjisi giriş spesifikasyonuna göre doğrulayın.
Kullanım kılavuzu ×1
Üretimden önce dili ve tüm özel{0}etiket etiketli belge gerekliliklerini onaylayın.
Garanti kartı ×1
Basılı kartı, ticari sipariş için onaylanmış garanti koşullarıyla hizalayın.
Fabrika Yaşlandırma ve Kalite Kontrol
Endüstriyel güç istasyonu fabrika kontrolleri, sipariş edilen R3 elektrik profiline uygun olmalıdır
R3-'e özel fabrika görüntüsü, eskitme testi ve kalite kontrol hattındaki birimleri göstermektedir. Toptan üretim için sürüm kontrolleri, onaylanmış voltaj versiyonuna ve satın alma spesifikasyonuna uygun olmalıdır.
- R3 model kimliğini, 3072Wh kapasitesini ve bölgesel AC profilini doğrulayın
- 3600W sürekli çıkışı ve 7000W dalgalanma davranışını kontrol edin
- Geçerli bypass ve AC şarj limitlerini doğrulayın
- Güneş enerjisi girişinin yanı sıra AC, DC ve USB çıkış işlevlerini kontrol edin
- IP54 spesifikasyonunun sipariş belgelerinde tutarlı bir şekilde temsil edildiğini doğrulayın
- Aksesuar paketini ve Y2-BAT genişletme gereksinimlerini satın alma siparişi ile eşleştirin
Toptan Endüstriyel Yapılandırma
Toplu R3 siparişleri çalışma sahası yükünü, ortamı ve pazar versiyonunu tanımlamalıdır
Distribütörler, endüstriyel kanal alıcıları, kiralama veya proje programları ve özel-etiket gereksinimleri için R3 sağlıyoruz. Yararlı bir RFQ, yalnızca miktar ve gücü listelemek yerine, çalışma ortamını ve bağlı ekipmanı tanımlamalıdır.
Çalıştırma ve başlatma gücü
Motorlar veya kompresörler için ekipman adlarını, sürekli talebi ve başlatma gereksinimlerini sağlayın.
IP54 gereksinimi ve maruz kalma
Projenin resmi fikri mülkiyet belgeleri veya başka uyumluluk kanıtları gerektirip gerektirmediğini belirtin.
AC, güneş enerjisi ve genişleme planı
Ek çalışma süresi gerekiyorsa şebeke profilini, PV dizi verilerini ve Y2-BAT miktarını sağlayın.
Miktar, markalama ve belgeler
Hedef pazarı, miktarı, priz tipini, özel etiketi, ambalajı ve gerekli belgeleri onaylayın.
Sıkça Sorulan Sorular
R3 endüstriyel elektrik santrali satın alma soruları
S: R3 güç istasyonu IP54 mü?
Evet. IP54, onaylanmış bir R3 ürün spesifikasyonudur. Burada bir rapor numarası ve tam test kapsamı belirtilmediğinden, resmi kanıt gerektiren projeler, sipariş edilen SKU için geçerli belgeleri talep etmelidir.
S: R3'ün nominal ve dalgalanma çıkışları nelerdir?
R3, 3600W sürekli AC çıkışta derecelendirilmiştir ve 7000W dalgalanma çıkışını listeler.
S: R3 bypass limitleri pazar sürümüne göre farklılık gösteriyor mu?
Evet. 220–240V profili 3600W bypass'ı listelerken, 100–120V ABD çıkış grafiği 2200W bypass'ı listeler.
S: R3 ne kadar güneş enerjisi girişini destekliyor?
R3, 2100 W'a kadar güneş enerjisi girişini destekler. Mevcut teknik sayfada 12–148V güneş enerjisi girişi, 18–140V MPPT çalışma aralığı ve 15A'ya kadar akım listelenmektedir.
S: R3, Y2-BAT genişletme pillerini kullanabilir mi?
Evet. R3'ün Y2-BAT ile uyumlu olduğu ve 15'e kadar paketin listelendiği onaylanmıştır. Nihai sistem için gerekli kablo ve test edilen ürün yazılımı veya donanım sürümü onaylanmalıdır.
S: R3'ün boyutları ve ağırlığı nedir?
R3 yaklaşık 852,5 × 512 × 502 mm boyutlarındadır ve net ağırlığı 55,1 kg'dır.
S: R3 endüstriyel taşınabilir elektrik santrallerini toptan satın alabilir miyim?
Evet. Toptan R3 sorguları miktar, hedef pazar, yük profili, çalışma ortamı, ücretlendirme planı, genişletme gereksinimi, markalama, paketleme ve gerekli belgelerden incelenebilir.
S: Toplu R3 teklifi için ne sağlamalıyım?
Hedef ülke, miktar, voltaj ve priz standardı, bağlı ekipman, sürekli ve başlatma gücü, çalışma ortamı, gerekli çalışma süresi, güneş enerjisi planı, Y2-BAT miktarı, markalama, paketleme ve uyumluluk belgesi gerekliliklerini sağlayın.
Hedef ülke, miktar, voltaj ve priz standardı, bağlı ekipman, sürekli ve başlatma gücü, çalışma ortamı, gerekli çalışma süresi, güneş enerjisi planı, Y2-BAT miktarı, markalama, paketleme ve uyumluluk belgesi gerekliliklerini sağlayın.
Fiyat Teklifi İste
Toplu siparişi yapılandırmadan önce R3 çalışma alanı ortamını tanımlayın
Teknik ve ticari inceleme için hedef pazarı, gerekli miktarı, AC versiyonunu, ekipman listesini, sürekli ve başlangıç yüklerini, çevresel gereksinimi, çalışma zamanı hedefini, güneş enerjisi-dizi planını, Y2-BAT genişletme ihtiyacını, markalama, paketleme ve uyumluluk belgesi gerekliliklerini paylaşın.
Popüler Etiketler: 3600w ip54 endüstriyel taşınabilir elektrik santrali, Çin 3600w ip54 endüstriyel taşınabilir elektrik santrali üreticileri, fabrika
